Ballīte mazajām princesēmKatra maza meitene vismaz reizi ir izmēģinājusi mammas kosmētikas somiņas saturu, piemērījusi augstpapēžu kurpes un balles kleitu, un pie spoguļa no sirds izdejojusies. Vēl labāk, ja tas notiek labāko draudzeņu kompānijā.

Art'e Studio piedāvā mazajām princesēm piedzīvot īstu meiteņu ballīti – ar
make - up un frizūru veidošanu, lielā drēbju skapja satura pielaikošanu,
foto sesiju un citām aktivitātēm.

Ideāla ideja dzimšanas vai vārda dienas svinībām. Ieskaties „Art’e Studio” piedāvājumā!

Ieteicamais ballēšanās vecums: 5 līdz 10 gadi (grupā līdz 10 jaunajām dāmām), 10 līdz 14 gadi (grupā līdz 8 jaunajām dāmām),

 

Ballītes ilgums: 3 stundas (bet laiks var mainīties, atkarībā no tā, kādu ballītes komplektu izvēlas vecāki).

Cena: sākot no 215.00 EUR par 5 meiteņu grupu (cenā ietilpst mazo dāmu pucēšanās - frizūra un make-up, lielais drēbju skapis, profesionāla fotogrāfa pakalpojumi mūsu mājīgajā fotostudijā, atraktīvais pasaku tēls, vakara vadītājs).

 

 

KĀ NORIT PATI BALLĪTE?

Mammas vai tēti norunātajā laikā atved savas meitas uz skaistumkopšanas un fotostudijas salonu „Art’e Studio”.
Ja vēlas, mazajām dāmām sarūpē arī nelielas uzkodas, ar kurām panašķēties pirms vai pēc fotosesijas.

1.solis - meitenes kā īstas dāmas dodas pie friziera un vizāžista, kur sapucējas. Top ekspress frizūra (meiteņu mati pēc pašu vēlmēm tiek pīti bizēs vai ieveidoti) un top arī ekspress meikaps. Protams, pucēšanās norit pie īstiem profesionāļiem.

2.solis – ieskatīšanās lielo dāmu skapī un iejušanās modeļu lomā.
„Art’e Studio” fotostudijā ir arī skaistām un sievišķīgām lietām sarūpēts skapis, kurā patiešām atrodas lielo meiteņu apģērbi un kurpes – garas kleitas, augstpapēdenes, mežģīnes un īstas rotas. Mazās dāmas kopā ar ballītes vadītāju un profesionālu stilisti vienā personā izveido sev fotosesijai paredzēto stilu, iejūtas lomā un sāk fotografēties gan pa vienai, gan kopā ar savām draudzenēm. Tad maina tērpus un iejūtas citā ampluā, un, protams, iemūžina to kadrā. Mazās dāmas piedzīvo īstas pieaugušo pārvērtības.

3.solis – pārsteigums.
Meitenēm piedāvājam pārsteigumu ar profesionālu deju pasniedzēju, kura iemācīs mazajām dāmām apgūt deju un palīdzēs izveidot priekšnesumu, ko mazās dejotājas pasākuma beigās varēs nodemonstrēt ar īpaši sagatavotiem tērpiem.
Noslēgumā vecāki brauc pakaļ pēc savām sapucētajām princesēm.

 

KO SAŅEMSI PĒC BALLĪTES?

Labākās fotogrāfijas tiks apstrādātas un ierakstītas diskā. Tās gan saņemsi pēc divām nedēļām, jo fotogrāfs visas fotogrāfijas apstrādā.

arte-studio-bernu-balites-video