Artestudio-14

Masāža – viens no senākajiem enerģijas apmaiņas un ārstniecības veidiem, kas ar pieskārienu atdod zudušo dzīvesprieku un nomierina.

Masāža jau kopš senseniem laikiem pazīstama kā efektīvs līdzeklis, lai atslābinātu ķermeni, mazinātu sāpes, likvidētu muskuļu spriedzi un uzlabotu asinsriti. Vienlaikus tā sekmē ādas elpošanu, pastiprina tauku un sviedru dziedzeru darbību, kā arī palīdz saglabāt enerģijas līdzsvaru ķermenī.

Masāža ir valoda bez vārdiem, laiks ārpus laika, meditācija, enerģija, veselība. Tā var dziedināt, uzbudināt vai nomierināt. Tā ir pieskārienu sistēma un māksla. Katrs pieskāriens sniedz lieliskas izjūtas ķermenim, prātam un dvēselei.

Masāža – pieskārienu, aromātu un mūzikas burvība!

Mūsu salonā piedāvājam izbaudīt dažādus masāžu veidus.

Masāžas ķermenim:

Kopējā ķermeņa masāža 60min.: 30.00 EUR
Masāžas laikā ar rokām masē visu ķermeni vai arī atsevišķus ķermeņa apvidus, lai nomierinātu nervu sistēmu, noņemtu muskuļu sasprindzinājumu, uzlabotu asinsriti un muskuļu tonusu. Masāžas laikā tiek izmantoti glaudīšanas, mīcīšanas un vibrācijas paņēmieni, kas iedarbojas uz visu organismu kā mehānisks kairinājums, izraisot šķidro audu (asins un limfas) pārvietošanos. Tas, savukārt, veicina organisma funkciju atjaunošanos pēc fiziskas vai garīgas slodzes.

Klasiskā muguras masāža 30min.: 15.00 EUR
Masāža tiek uzsākta ar glāstošām kustībām, kas pakāpeniski tiek pastiprinātas ar spiedienu, ņemot vērā muskuļu uzsilšanas pakāpi un klienta problēmzonas. Šī masāža noņem sasprindzinājumu, sēpes, īpaši dziļos un virspusējos muskuļos virs un starp lāpstiņām un jostas vietā. Nostiprina muskuļu korseti un vienlaicīgi palīdz atjaunot audus, pastiprina asinsriti un līdz ar to veicina iekšējo orgānu darbību.

Apkakles zonas masāža 30min.: 10.00 EUR
Masāžas laikā tiek rūpīgi masēta apkakles zona. Šī masāža veicina asins cirkulācijas uzlabošanos galvas smadzenēs, muskuļos un saišu sistēmā, mazina sāpes un saspridzinājuma sajūtu kakla muskuļos. Tā likvidē nogurumu, veicina darbaspēju atjaunošanos un patīkami uzmundrina.

Īpašās masāžas:

HANAKASUMITM Sothys 70min.: 45.00 EUR
Oriģināls rituāls labākajās japāņu ķermeņa attīrīšanas ceremonijas tradīcijās.
Pēc Atmodinošās Prelūdijas – īsas relaksējošas masāžas, kas atmodina jūtas un soli pa solim iegremdē harmonijas un miera pasaulē, uz ķermeņa tiek uzklāts uzsildīts eksfoliējošs līdzeklis no sakuras ziedu ekstrakta un rīsu pūdera.
Eksfoliējošā līdzekļa iedarbības laikā tiek veikta pēdu masāža, kas atjauno enerģijas cirkulāciju un atslābina klientu. Pēc tam klienta āda tiek attīrīta ar speciāliem mīkstiem cimdiņiem un sākas relaksējoša ķermeņa masāža ar uzsildītu karitē koka augļu eļļu ar austrumniecisku aromātu.

Īpašie ingredienti, īstas Austrumu veltes: rīsu pūderis, sakuras ziedu ekstrakts, karitē koka augļu eļļa, papaijas un citrona enzīmu komplekss piešķir rituālam ne ar ko nesalīdzināmu baudījumu.
Rituāls, kas iedvesmots no japāņu masāžas ceremonijas, spēj izmainīt pasaules izpratni!

Antistresa masāža 60min.: 30.00 EUR
Masāža ir ļoti maiga, ritmiska un nomierinoša, atslābinoša pilna ķermeņa masāža, kuras laikā izmanto vieglus masāžas paņēmienus. Tā samazina stresa iedarbību uz organismu un tādā veidā novērš slimību rašanos vai to attīstību. Noņem trauksmes sajūtu, negatīvās stresa sekas, regulē vielmaiņu un atjauno organisma spēku.

Vulkānisko akmeņu masāža 80min.: 40.00 EUR
Masāža, kas harmoniski apvieno dažādas tehnikas - manuālo (ar rokām) un masāžu ar akmeņiem, kas izstaro siltumu. Tādā veidā tiek panākta visaugstākā līmeņa ķermeņa relaksācija. Akmeņu uzlikšana uz ādas ne tikai iedarbojas uz konkrēto ādas laukumu, bet arī caur nervu sistēmu rada impulsu uz citām ķermeņa zonām. Procedūras laikā siltie akmeņi nodod organismam pozitīvo enerģiju, harmonizējot un relaksējot kā ķermeni, tā garu.

Medus masāža 60min.: 36.00 EUR
Masāža organisma tonusa paaugstināšanai un veselības stiprināšanai. Sekmē gan asinsrites uzlabošanos dziļākos ādas slāņos un muskuļos, gan veicina audu un iekšējo orgānu barošanu. Medus, atdodot savas bioloģiski aktīvās vielas, absorbē toksīnus un palīdz tos izvadīt no organisma. Ar šīs masāžas palīdzību var efektīvi cīnīties ar celulītu, veicot to problemātiskajās vietās. Šī masāža noder arī limfas plūsmas paātrināšanai un ādas tīrīšanai, kas pēc procedūras kļūst zīdaināka un elastīgāka. Nogludinās arī zemādas izciļņi un uzlabojas organisma vispārējais stāvoklis.

Anticelulīta masāža 80min.: 43.00 EUR
Masāža estētisku problēmu risināšanai. Šī masāža stimulē „jaunības olbaltumvielu” (elastāns un halogēns) attīstību, uzlabo asins cirkulāciju, īpaši pastiprina mikrocirkulāciju zemādas tauku slānī un nodrošina ar dabisku limfodrenāžu. Rezultātā samazinās tauku šūnu daudzums organismā, kas arī ir šīs masāžas mērķis. Mazinot celulītu problemātiskajās ķermeņa zonās, masāža padara ādu tvirtāku. Anticelulīta kāju un gūžu masāža veic efektīvu iedarbību uz problemātikajām ķermeņa vietām, tādejādi nostiprinot gūžu formas un padarot tās estētiski pievilcīgas, stingras un tvirtas.

Šokolādes masāža 80min.: 36.00 EUR
Atslābinoša masāža. Tā tiek veikta ar vieglām, slīdošām, ritmiskām kustībām, lai muskuļus atbrīvotu no uzkrātās spriedzes. Ķermenis tiek palutināts ar speciālu šokolādes sastāvu, kurš patīkami reibina ar savu smaržu. Pēc šīs masāžas uzlabojas ādas kvalitāte, jo procedūras laikā tiek veikts arī pīlings – šokolādes esence satur mazus kakao graudiņus. Šokolāde veicina endorfīna jeb laimes hormona izstrādāšanos, kas nodrošina labu garastāvokli, un iedarbojas kā līdzeklis pret nemieru un skumjām. Šokolādes sastāvā ir antistresa komponenti: kofeīns, tanīns, polifenols un teobromīns, kas labvēlīgi iedarbojas uz vielmaiņu un asinsriti.

Limfodrenāžas masāža 60min.: 30.00 EUR
Masāža iedarbojas uz galvenajiem limfmezgliem, izmantojot slīdošas un spaidošas kustības. Masāžas uzdevums ir izvadīt no organisma lieko šķidrumu un toksīnus, kā arī regulēt vielmaiņu. Ieteicama celulīta, varikozo vēnu slimības sākuma stadijas ārstēšanā, kā arī pirms un pēc plastiskajām operācijām.

Artestudio-11